O firmie i wyrobach

O firmie i wyrobach

SZANOWNI PAŃSTWO,

Firma "ADPAL" - znajduje się w centrum Polski - Koźminie Wlkp. i działa na rynku 40 lat.

Nasza Firma jest jednym z największych producentów świec, które z powodzeniem sprzedajemy w kraju i na świecie. W naszej ofercie handlowej znajdują się świece, świeczniki, stroiki i akcesoria do dekoracji świec.
Produkujemy wysokiej jakości towary, wśród których znajdują się zwykłe świece stołowe oraz świece dekoracyjne, których większość jest zdobiona ręcznie.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych wyrobów są liczne nagrody, które zdobywamy na imprezach handlowych w kraju i za granicą - Złote Medale na Międzynarodowych Targach Poznańskich i wyróżnienie Fair Play.
Od kilku lat bierzemy udział na Targach w Poznaniu, Moskwie i Frankfurcie, wystawialiśmy się również w Mediolanie, Paryżu i Birmingham.

Firma zajmuje około 15000m2 całkowitej powierzchni na 4 ha gruntów. Bogaty park maszynowy oraz wysokie moce produkcyjne pozwalają szybko wyprodukować wysokiej jakości towar, również na specjalne życzenie i według projektu klienta.

Posiadamy kilka nowoczesnych maszyn do produkcji świec m.in.: prasę 6-cio stemplową firmy Weissach, Extruder firmy Herrhammer. Świece firmy ADPAL spełniają normy RAL oraz posiadają atest PZH.

Świetnie wyszkolona kadra pracowników gwarantuje profesjonalną obsługę klientów oraz doradztwo nie tylko w kraju ale również za granicą.
Nasi pracownicy potrafią prowadzić rozmowy w językach: rosyjskim, niemieckim, angielskim i włoskim.
Posiadamy również kilka produktów, którymi wyróżniamy się na rynku: Świeca Mozart - Złoty Medal MTP Poznań 2000 rok, Seria Stearynowa - którą wykonujemy jako jedyni w Polsce. W swej ofercie mamy też wzory zastrzeżone w Urzędzie Patentowym m.in. Serię Luna e Stella, Serię z Choinką.


TAJEMNICA TKWI W SZCZEGÓŁACH

Świat rozwija się nieustannie. Technologia pozwoliła na zagoszczenie w naszych domach elektryczności, a co za tym idzie światła. Jednak wszystkie te nowoczesne twory pozbawiają nasze życie uroku, zabierają nam tajemniczość.

Nasza firma pragnie przywrócić Państwu ten niepowtarzalną aurę, oferując nasze świece. Tylko w blasku świecy możemy wkroczyć do bajecznego świata usianego tajemnicą.

Oferujemy Państwu świece produkowane z najwyższej klasy parafin i steryn. Knoty, które są zasadniczą częścią świecy, jej „duszą”, nabywamy u renomowanej firmy niemieckiej, także wysokiej jakości barwniki i lakiery są dla nas produkowane przez ową firmę. Nasza dbałość o szczegóły nie kończy się tylko na zewnętrznym wyglądzie świecy.

Pragniemy, aby nasze świece dostarczały nie tylko wrażeń wzrokowych, ale i stymulowały każdy receptor węchowy w Państwa organizmie. Specjalnie w tym celu sprowadzamy najlepsze aromaty ze znanej francuskiej firmy.

Dzięki odpowiedniemu połączeniu koloru, aromatu i materiału, świeca staje się prawdziwym dziełem sztuki.

Nasza dbałość o jakość nie ogranicza się tylko do wyglądu i zapachu. Każda ze świec jest odpowiednio przebadana. Wyznacznikami jakości świecy, które należy uznać za najważniejsze, są własności powiązane z warunkami oraz z procesem spalania świecy. Podczas owego procesu, przeprowadzamy badanie szeregu parametrów: stabilności płomienia i czasu spalania. Uzyskane podczas naszych badań informacje dają nam ogólny pogląd na jakość surowca zastosowanego do wyprodukowanych przez nas świec, właściwym doborze i usytuowaniu knota oraz o prawidłowych gabarytach świecy.

Wydaje nam się, że o świecach wiemy wszystko, jednak mają one nadal swoje tajemnice...