Świece ECO

Świece ECO

1
          Firma ADPAL jest jednym z największych krajowych producentów świec z 40-letnią tradycją. Dzięki wysokiej jakości produkowanych wyrobów z powodzeniem świece sprzedawane są w kraju jak i na rynkach zagranicznych. Kompleksowość niepowtarzalne wzornictwo a wręcz unikalność poszczególnych wyrobów oraz jakość wytwarzanych produktów zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę od ofert wielu innych producentów.
1
          Adpal jest jednym z niewielu producentów specjalizujących się w produkcji  świec stearynowych zaliczających się do produktów naturalnych. Na bazie stearyny produkowane są świece o wielu kształtach, aromatach i barwach, które wyróżniają się magiczną i niepowtarzalną powłoką w postaci kryształków lodu, a do praktycznych zalet zaliczyć należy także: brak siarki, ołowiu, smoły a w konsekwencji efektu kopcenia.
1
          Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów z poszanowaniem naszego środowiska i zdrowego stylu życia. Wszystkie nasze świece  są wykonywane ręcznie, aby zapewnić im odpowiednią jakość. Korzystamy z najlepszych dostępnych surowców  i wybieramy współpracę z firmami odpowiedzialnymi społecznie i środowiskowo.
1
Zalety świec stearynowych:
1

Pochodzą ze źródeł odnawialnych oraz nie emitują toksycznych substancji podczas procesu spalania.

Stearyna jest surowcem  bardzo twardym - co oznacza, że nie topi się podczas ciepłej pogody dlatego też jest pożądany w krajach gdzie występuje wysoka temperatura.

Świece stearynowe spalają się czysto, jasnym płomieniem, a ich czas palenia jest dłuższy w stosunku do świec parafinowych.

Piękno zastygłej stearyny jest atutem samym w sobie. Dzięki właściwościom jakie posiada ten surowiec  na powierzchni świecy pojawiają się niepowtarzalne naturalne wzory, podobne do tych, które powstały w mrozie przypominające kryształki lodu.

Nie zawierają ropy naftowej i jej pochodnych, parafiny, pestycydów i sztucznych barwników.

Świece  posiadają naturalny - bawelniany, niebielony knot  wolny od ołowiu i  substancji chemicznych.

Wybierając świece stearynowe, kupujemy produkt wysokiej jakości, który dodatkowo jest znacznie trwalszy od standardowych świec dostępnych na rynku.

Kompozycje zapachowe zawarte w świecach sojowych uwalniają się dopiero po nagrzaniu do odpowiedniej temperatury, dzięki czemu świece nie wietrzeją.
Posiadamy zaświadczenie, że nasza stearyna pochodzi tylko z ekologicznych upraw lasów palmowych. Szczegóły TUTAJ.
Codzienne doświadczenie niezwykłego stylu i nastroju jaki tworzą świece stearynowe ADPAL, wyróżniające się magiczną i niepowtarzalną powłoką w postaci kryształków lodu, uczyni wyjątkowym każdy wieczór.

Szczegóły naszej oferty świec stearynowych znajdą Państwo TUTAJ
lub w KATALOGU ŚWIEC STEARYNOWYCH