MUZEUM

Niezbędne informacje dla zwiedzających


Muzeum jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Cennik biletów:

- zwiedzanie muzeum (powyżej 15 osób) - 20 pln / osoba

- udział w warsztatach (powyżej 15 osób) - 30  pln / osoba 

- udział w warsztatach oraz zwiedzanie (powyżej 15 osób) - 40 pln / osoba 


Warsztaty

Prezentowany program powstał z myślą o grupach zorganizowanych. Dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów zapraszamy do zwiedzania oraz udziału w warsztatach. Przygotowane przez nas zajęcia mają służyć poszerzaniu wiedzy, umiejętności dotyczącej produkcji świec i mydeł.

Warsztaty odbywają się dla grup minimum 15 osób. Rezerwacji prosimy dokonywać min 2 dni przed przyjazde.

Czas trwania każdego warsztatu to około 45 minut, wszystko odbywa się pod okiem naszego instruktora.

 

Warsztaty związane ze świecami:
1.      Wariant    "Dekorowanie"

Osoby biorące udział otrzymują świecę, którą będzie można udekorować. Uczestnicy otrzymują niezbędne elementy do dekorowania takie jak : brokat, klej, farby do samodzielnego malowania aplikacji które następnie nanosi się na świece. Różnego rodzaju naklejki oraz kalkomanie. Zajęcia te doskonale pobudzają kreatywność naszych gości.

 

Każdy z warsztatów staramy się dostosować do odpowiedniej pory roku oraz sezonowości zatem pobyt u nas za każdym razem będzie dla Państwa nowym / nieznanym doświadczeniem.

 

Każda osoba korzystająca z warsztatów ma oczywiście możliwość zapakowania swojego dzieła, by mogła stać się niecodzienną ozdobą lub też prezentem dla kogoś wyjątkowego .

 

Mamy wielką nadzieję, że przedstawiony przez nas program spotka się z ogromną aprobatą i że będziemy mieli okazję spotkać się ponownie.

Po zwiedzaniu naszego Muzeum zapraszamy również Państwa do sklepiku firmowego, gdzie można zakupić sobie na pamiątkę różnego rodzaju świece od klasycznych po świece dekoracyjne z motywem misia, słonika, różyczki oraz wiele innych. Sklepik przy MUZEUM posiada w sprzedaży również mydło, które charakteryzuje się tym, iż jesteśmy jedynym producentem mydła na bazie mleka wielbłądziego DROMEDARY MILK SOAP. Zawarte w mydle mleko posiada 5 razy więcej witaminy C oraz 10 razy więcej żelaza, niż mleko tradycyjne. Stanowi źródło potasu, magnezu, cynku i wiele innych cennych składników.

 

REGULAMIN - Zasady korzystania z oferty  

  1. Prosimy o dokonywanie wcześniejszej rezerwacji dla grup zorganizowanych min dwa dni przed przyjazdem pod numerem +48 62 7216 143 lub +48 62 7216 591 lub e-mailem magdalena.ciucka@adpal.pl , anita.dzialoszek@adpal.pl
  2. Grupom zorganizowanym, które nie dokonały wcześniejszej rezerwacji, Muzeum nie gwarantuje możliwości zwiedzania ekspozycji oraz udziału w warsztatach przez całą grupę jednocześnie – będzie to uzależnione od ilości obecnie zwiedzających.
  3. Zwiedzanie dla grup zorganizowanych odbywa się w ustalonym czasie z tolerancją do 15 minut. Jeśli grupa planuje wcześniejsze lub późniejsze przybycie prosimy o pilny kontakt w celu dokonania zmiany (o ile będzie to możliwe).
  4. Opiekun grupy ma obowiązek przebywać w trakcie prowadzonych warsztatów oraz zwiedzania . W przypadku znacznego naruszenia ładu i porządku przez uczestników zajęć, prowadzący może zakończyć je wcześniej. Opiekun ma obowiązek dbać o właściwe zachowanie jego podopiecznych.
  5. Za osoby zwiedzające odpowiedzialność ponoszą opiekunowie.
  6. Na terenie Muzeum należy stosować się do uwag i poleceń obsługi Muzeum.
  7. Dla osób indywidualnych zwiedzanie Muzeum odbywa się o pełnych godzinach 11:00 oraz 13:00.
  8. W przypadku nie przybycia na umówioną godzinę oraz braku informacji odnośnie spóźnienia każda rezerwacja ulega anulowaniu po upływie 15 minut od ustalonej wcześniej godziny.
  9. Treść i metody prowadzenia zajęć oraz bezpieczeństwo dostosowane są do wieku uczestników.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ADPAL

ul. PRZEMYSŁOWA 1

63-720 KOŹMIN WLKP.